Úvodní stránka » PODVOZKOVÉ CENTRUM
PODVOZKOVÉ CENTRUM ______Pod Cent.jpg (originál)

Jsme členem konceptu - PODVOZKOVÉ CENTRUM - do společnosti APM Automotive, která na tomto konceptu spolupracuje s tak silnými společnostmi, jako jsou firmy BILSTEIN a FEBI. Tito světoznámí výrobci tlumičů a dílů řízení jsou už léta synonymem prvotřídních produktů a disponují dlouholetými zkušenostmi z vývoje systémů pro renomované světové automobilky. I proto jsou zárukou kvality moderního konceptu v podobě podvozkového centra, který umožní autodílnám nabízet nejen kvalitní náhradní díly, ale také vysoce profesionální diagnostiku schopnou odhalit i případné skryté závady. A samozřejmě také bezchybný servis.

Kvalitní opravu moderních vozidel už nelze kvalifikovaně provádět v domácích podmínkách. Je třeba využít diagnostiku, vybavení a technologii specializovaných dílen, plnících všechny požadavky na odbornou opravu vozidla se zárukou standardní kvality.

Současné automobily jsou technicky vyspělé, mají však naprogramovanou určitou životnost. A to jak celku, tak i jednotlivých skupin. Pravidelná kontrola vozidla tak nejen zvýší bezpečnost posádky, ale zvýší i životnost vozu. Koncept Podvozkové centrum vznikl, aby motoristům i servisům pomohl řešit otázku bezpečného provozu vozidel.

Koncept se zaměřuje především na kontrolu a servis pneumatik, tlumičů pérování, brzd, geometrie řízení, příčných stabilizátorů, čepů, silentbloků a dalších součástí podvozkových systémů.


Užitečné informace

archiv

AUTOSERVIS KVK

auto008.jpg

Přesný čas na web

Kalendar

PROVOZNÍ DOBA

pondělí - pátek

7:30 - 11:30   12:30 - 17:00

 

Klimatizace (originál)

 

Pod Cent.jpg (originál)


 

 

 

 

TOPlist